Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego poczuli wiosnę na całego.Wystawiają do słońca szare komórki, łapią pozytywną energię z budzących się po długiej zimie wszystkich odcieni zieloności i wypełniają weselszym niż zwykle gwarem szkolne mury.Nagle wszystkich ogarnia chęć, żeby zrobić coś, gdzieś się ruszyć.Bo przecież każdy kolejny dzień jest piękniejszy od poprzedniego i szkoda go marnować.

Tym bardziej, że ten semestr w PLO zapowiada się bardzo atrakcyjnie.Dopiero z dumą chwaliliśmy się wyróżnieniem zdobytym przez Weronikę Chudą w Turnieju Jednego Wiersza, a ona zdążyła już zasłużyć na kolejne w VIII edycji Konkursu Plastycznego „STOP!przemocy, dopalaczom i używkom pod każdą postacią”.Weronika jest osobą o wielu talentach i ogromnym sercu.Swoją wrażliwość zamyka w wierszach i z radością angażuje się we wszystkie akcje charytatywne na terenie szkoły.Jako pierwsza zgłosiła się do projektu czytania książek podopiecznym Oddziału Dziecięcego w tarnobrzeskim szpitalu i zaraziła tym pomysłem pozostałych uczniów.

Dlatego zanim na dobre rozwiną się tulipany, szafirki i żonkile nasi uczniowie od dawna będą już w swoim żywiole.Część z nich będzie odwiedzać małych pacjentów, by umilić im trudny czas hospitalizacji.Inni będą startować w charytatywnych biegach na rzecz potrzebujących lub złożą kolejną wizytę w Towarzystwie Przyjaciół Zwierząt.Wszyscy spragnieni nowych wyzwań będą szukać sposobu, by podzielić się swoja energią i optymizmem.

Życie z pasją smakuje lepiej!